Első világítás probléma!

Kezdőlap Fórumok Műhely Első világítás probléma!

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: Goofy adatlap-képe Goofy 1 év.

• Szerző
    Bejegyzés
  • Goofy adatlap-képe

Goofy

mondta

Sziasztok! Vettem egy 125P FSO Fiat Polskit és olyan problémája van hogy hátul van világítás elöl azonban nincs. Mivel én annyira még nem értek hozzá így tapasztalt tulajok segítségét szeretném kérni, hogy mik lehetnek a hiba lehetőségek?
    Köszönöm a válaszokat!! 🙂

• Vince adatlap-képe

Vince

mondta

Szia biztosíték,égők,kormánykapcsoló,biluxváltó esetleg testhiba.

• Goofy adatlap-képe

Goofy

mondta

Szia! Köszönöm a választ, le ellenőrzöm a kábeleket szépen kimérem hátha jutok vele valamire. A kormány kapcsoló nem igazán üzemel szerintem bár index az van. Amint jutottam valamire írok! 🙂

• szobodek viktor adatlap-képe

Kíváncsi lennék, hogy sikerült-e jutni valamire a világítás problémával.

• Goofy adatlap-képe

Goofy

mondta

Természetesen sikerült, biztosítékokat cseréltünk és megoldódott a probléma, de azért ki lett mérve hogy biztosan minden hol megfelelő-e. 🙂

Be kell jelentkezned hozzászólás írásához.

Friss fórumbejegyzések

Tagok

Online tagok

Jelenleg egy felhasználó sincs bejelentkezve

Legfrisebb hozzászólások

• User AvatarSomogyvári János { Rajta voltam.. 😀 😀 } – aug 26, 2:07 DU.
  • User AvatarVince { Köszönjük ezt a szép beszámolót! } – aug 21, 9:17 DU.
  • User AvatarErna { Fontos változások! A regisztrációs díj összege 2000 Ft-ról 2.500,- Ft-ra emelkedett. Ennek oka a szombati nap programjai miatt előre nem látott többlet kiadások. A csak... } – Júl 22, 11:45 DU.
  • User Avatarszobodek viktor { Szuper volt a hétvége. 🙂 } – jún 27, 12:36 DU.
  • User AvatarErna { Lehet feliratkozni, hamarosan itt a június vége! Akár itt hozzászólásban is jelezheted, hogy jönni szeretnél. } – máj 18, 9:29 DU.
  • User AvatarKovács Mihály { Sehol Senki? } – máj 11, 6:09 DU.
Copyright © 2016
Tovább az eszköztárra