Hozzászólás: Generátor – töltés problémák

Fórumok Műhely Generátor – töltés problémák Hozzászólás: Generátor – töltés problémák

#4234
Péterem
Adminisztrátor

Szia Ferenc!
Testhiba is előfordulhat, érdemes átnézni mindegyiket, én is nagyon sokat küzdöttem töltés gondokkal. Generátort cserélgettem, feszültségszabályzót,sarukat lecseréltem, sőt újra is lett kábelezve némely része az autónak (volt egy erősen törött vezetékem) de nem alakult úgy a dolog, ahogy nekem jó és megbízható lett volna. Sok küzdés után kaptam egy tippet, ami utána megjavultak a gondjaim.
A generátoron van egy csavar, mely a tested adja, nem tudom mi a neve, itt el tud szökni a feszültség, ha nincs jól meghúzva, össze tud égni a fém alatta, érdemes kivenni ezt a csavart, megtisztítani a felületeket és jó erősen visszahúzni. Illetve egy gyújtáskapcsoló csere is szükséges volt érdekes módon, mert x 100 km után az autót ha leállítottuk, nem indult be, csak kb fakultatívan ha kedve volt. Szerencsére ez a gondom is megoldódott

Next article

Hozzászólás: Fejlesztések
MENU

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás